Konik Işın Teknolojisi,

Çok Düşük Doz ile Gerçek Zamanlı,

Yük Altında 3-Boyutlu alınan Radyografik görüntülemenin

kurallarını değiştiriyor…

 

Gerçek Zamanlı 3-Boyutlu Yük Altında yapılan Radyolojik Görüntülemenin avantajları: Ayaklarınızın ve/veya ayak bileklerinizin yük altında alınan 3-Boyutlu dijital görüntüleri çok daha fazla tanısal bilgi içerir ve daha kesin tedavi planlarına olanak tanır.

- Ameliyat Öncesi Planlama: Bu görüntüler, kemik ve eklem pozisyonlarının doğru değerlendirilmeleri için hekime olanak tanırken, ameliyat öncesi kemik kalitesi ve miktarını belirlemek için de yardımcı olur.

- Kırıkların Tanısı: 3-Boyutlu ve çok yönlü grafiler, kırık parçalarının doğru sayısı, boyutu ve konumlarının yanı sıra, kırığın komşu eklemle ilişkisinin belirlenmesinde de yardımcı olacaktır.

- Kısmi Çıkık ve Çıkık değerlendirmeleri: Bu tür yaralanmaların en etkili tedavi planının oluşturulabilmesi için, eklem ve kemik pozisyonlarının gerçek fizyolojik ağırlık taşıyan durumlarında değerlendirilmesi gerekir.                 

 - Arterit Eklem değerlendirilmesi: 3-Boyutlu görüntüler, eklem alanlarındaki kayıplara bağlı daha verimli ve etkili bir tedavi planı için olanak tanır.    

 - Osteomyelit (Kemik ve Kemik İliği İltihabı) Erken Tespiti: Bu görüntüler kullanılarak erken kemik kayıpları veya hücre yıkımı şüphesi daha erken teyit edilir ve gereksiz hasarı en aza indirmek için erken müdahale edilebilir.

Sizlere özel sunum yapılması için yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız; klinik çalışmalar ve sistem özellikleri için bizlerle irtibata geçmenizi rica ediyoruz…