DigiNEGO® - Profesyonel Dijital Negatoskop’ları, MIMS / PACS, DM, DBT, DR, CT, MRI, US gibi radyoloji departmanlarının görüntüleme sistemleri ve hastanelerinizin patoloji bölümleri ile, operasyon odalarında kullanılan tüm tanı ve izleme yöntemlerinde ihtiyaç duyulan yüksek klinik tanı gereksinimi için tasarlanmış olup, DICOM standardına dayalı dâhili LUT, yüksek çözünürlük, yüksek parlaklık, 16 bit gri tonlama (65536 seviye) ile isteğe bağlı olarak güçlü panel PC ünitesiyle donatılmıştır. Dijital negatoskoplarımızın ışıklı panel fonksiyonu ve manyetik film tutucusu sayesinde film incelemesi için ayrı bir konvansiyonel negatoskopa da ihtiyaç duymayacaksınız.

80’den fazla ülkede 8.000’den fazla kullanıcı…

 

Genel Sistem Özellikleri;

1. Yüksek Çözünürlüklü Ekran

DigiNEGO™ MDNC-306/1 raporlama ve denetim görüntüleme sistemimiz, medikal görüntüyü tam ve kayıpsız olarak sunabilen 6MP çözünürlük sağlar. 1MP DSA görüntüsünden 5MP mamografiye kadar tüm görüntüler tek bir monitörde mükemmel bir şekilde görüntülenebilir ve çok farklı cihaz çıktıları ile uyumlu çalışır.

2. Yüksek Parlaklık

Profesyonel tıbbi ekranın parlaklığı, yüksek parlaklık ve mükemmel kontrast kombinasyonu ile kayda değer bir derinlik hissi oluşturan 800/1000cd/m2'ye kadar ulaşabilir; bu da aranılan odakları bulmak için görüntüyü mükemmelleştirir. .

3. Yüksek Gri Tonlama

Monitör, 65536 seviye gri tonlamayı ifade edebilen ve daha yumuşak bir görüntü geçişi sağlayan 16-bit LUT tablosuna sahiptir. Profesyonel ekranımız, son teknoloji donanımlarla yakalanan 16-bit yüksek gri tonlamalı görüntünün mükemmel bir sunumunu garanti eder. Ayrıca, normal dokularla düşük kontrastlı erken lezyonu teşhis etmek için büyük bir fayda sağlar.

4. Renkli ve Gri Tonlamalı Otomatik Kalibrasyon

Uluslararası patente sahip CGA teknolojisi; her pikseli bir gri tonlama veya renkli sinyal olarak otomatik olarak tanımlayabilir: gri tonlamalı piksel, otomatik olarak DICOM eğri kalibrasyonunu uygular ve renkli pikseli, otomatik olarak GAMMA eğrisi kalibrasyonunu uygulayarak görüntülenen tüm görüntünün doğru kalibrasyonu kullanmasını sağlayarak gerçekten çok işlevli ekran olmasını sağlar.

5. Tümleşik Çift Ekran

Aynı ekranda görüntülenen iki pencere ile bu teknoloji sayesinde, ekranın kendisindeki farklılıklar veya uzun süreli kullanımdan sonra zayıflama nedeniyle iki ekran arasındaki tutarsızlık ortadan kalkar, daha doğru ve tutarlı görüntüler görüntülenir.

6. X-Ray Film Görüntüleyici

Ekranda yerleşik bulunan “ışık kutusu” modu sayesinde Doktorlar, filmleri sıkıştıran manyetik film klipsleri ve hızlı çalıştırma kısa yol tuşları ile monitör üzerinde geleneksel filmleri rahatlıkla okuyabilirler.

7. Ortam Parlaklığı Uyarlaması

Ortam ışığı dengeleme ve düzeltme donanımları ortam ışığını algılar ve ardından ekranı buna göre ayarlar. Bu, insan gözünün gözlem kabiliyetini arttıran uygun görüntüyü görselleştirir ve ekran çeşitli parlaklık ortamlarına uyum sağlar. Çalışma ortamına uyan ekranın parlaklığı doktorların görme yeteneği ve göz sağlığı için büyük koruma sağlar.

8. SmarTouch®; Patentli Teknoloji

Çalışma sırasında görsel yorgunluğunuzu azaltmak ve göz sağlığınız korumak için SmarTouch® teknolojisini sizler için geliştirdik. SmarTouch® düğmesine dokunarak parlaklığı değiştirilebilir ve BIA teknolojimiz ile parlaklığı kısa sürede sabitleştirebilirsiniz. Bu özellik, Doktorlar için tam ve doğru okuma ile göz sağlığını korumayı garanti eder.

9. Varlık Algılama / Eco-Guardian

Profesyonel tıbbi ekranlarımız, monitörün önünde herhangi bir kullanıcı olup olmadığını tespit edebilen Eco-Guardian ile donatılmıştır. İnsan olmadığı sürece, monitör enerji tasarrufu sağlamak ve ekranın hizmet ömrünü uzatmak için önceden belirlenmiş bir süre altında uyku moduna geçecektir. Dahası, sistem insan ve sandalye ve masa gibi diğer insan olmayan nesneleri ayırt ederek, algılamayı daha akıllı ve daha doğru hale getirir.

10. Ön / Arka algılayıcılar ile kalibrasyon

Ön algılayıcı, ekran paneli tarafından yayılan ışığın parlaklığını algılar. Arka ışık algılayıcısı ile birlikte sistem, tüm parlaklık bilgisini birleştirir ve parlaklık çıktısının DICOM standardıyla tutarlı olmasını sağlar.

11. Çoklu Ekran Yapılandırması

Profesyonel sistemimiz, çoklu ekran yapılandırmasını destekler. DisplayPort bağlantısını kullanarak, seri kurulum biçiminde birden fazla ekranın çalışmasını mümkün hale gelir. Artık dağınık enerji ve iletişim kabloları yok.

12. Uzaktan Kalite Kontrol Sistemi

Profesyonel sistemlerimizin kalite kontrolü uzaktan erişimle yapılabilir ve diğer tüm monitörlerimizi ağ üzerinden uzaktan izleyebilir ve kontrol edebiliriz. Hastanelerde monitörlerin yerinde bakımı ve kontrolü normal iş akışını bozabilir, ancak uzaktan kalite kontrol sistemi bunu daha kolay hale getirir. Uzaktan kalite kontrol sistemimiz, daha iyi bir uzaktan bakım ve inceleme hizmeti deneyimi sağlar.