Hasta Odaklı

GPS Modüllü Mobil Sistemler

 

 

 

 

Açıklama: Açıklama: Açıklama: Açıklama: Açıklama: http://imgz.vol.io/rotahaber/newpics/news/241020132338483057825_3.jpgYeni Hastane Komplekslerinin yükselen standartları, büyüyen ve genişleyen yapıları, bölümler arasında hasta transferlerini zorlaştırmakta, hastane içerisindeki trafiği yoğunlaştırmaktadır. Özellikle belirli saatler içerisinde onlarca dakikalara varan asansör beklemeleri, zaman ve iş gücü kayıplarına neden olmakta, kurulan düzenin akışını bozmaktadır.

 

Çözüm; ihtiyacınız olduğu zaman ihtiyaç duyduğunuz yerde kullanabileceğiniz Mobil Sistemlerdir… Ancak bu sefer de ihtiyacınız olan sistemin nerede, kimin kullanımında olduğunu bulmak en temel sorunu oluşturmaktadır…

Nihai çözümümüz; “Hasta Odaklı, GPS Modüllü Mobil Sistemler”dir.

 

Açıklama: Açıklama: Açıklama: Açıklama: Açıklama: http://www.evalalim.com/Upload/Post/3448/20130923-650680_original.jpgUzmanı tarafından kullanılan sistemler için kullanıcısına “Çağrı” gönderebilir, size ne zaman ulaşabileceği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Öncelikler belirlenip, cihazların çok daha verimli olarak çalışması sağlanabilir, bekleme sürelerinizi asgariye indirebilirsiniz.

Çok kullanıcı tarafından kullanılabilen sistemlerin yerlerini saptayabilir, meşgul olup olmadıklarını görebilir, son durumlarını güncelleyebilirsiniz…

 

Üniteyi rezerve edip, ihtiyacınız olduğu zaman en yakın cihazın size kullanıcısı ile birlikte ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çok daha etkin kullanılabilen mobil sistemler sayesinde gereksiz cihaz yatırımlarından ve işletim maliyetlerinden kurtulursunuz.