Türkçe   English   
Hakkımızda

METEKS; ileri teknoloji ürünler ve entegre hizmetler sunan, deneyimli personel ve teknik ekibe sahip; konusunda uzman bir satış ve servis firmasıdır.

 

METEKS Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında Türkiye'de, sektöründe ilk bağımsız servis firması olarak kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar, uzmanlık alanına sadık kalarak büyüyüp gelişen METEKS, tamamı konusunda uzman mühendislerden ve güçlü altyapılarına ilave olarak,  özel eğitimlerden geçmiş satış ve teknik çalışanlarından oluşmaktadır. Özellikle tıbbi görüntüleme cihazları alanında, Türkiye – Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya genelinde, üretim, satış ve servis konularında hizmet vermektedir.

METEKS'in hizmet alanı, Medikal - Endüstriyel ve Güvenlik alanlarında kullanılan görüntüleme cihazlarıdır.

Görüntüleme cihazları yüksek teknoloji ürünüdür, uzmanlık ve özen gerektirirler. Medikal Görüntüleme Cihazları; Manyetik Rezonans (MR) Görüntüleme, Bilgisayarlı Tüm Vücut Tomografi (CT) Üniteleri, Dijital Röntgen (DR) ve Mamografi cihazları, vb. yüksek teknoloji ile üretilen, sürekli, kesin ve hatasız sonuçlar vermesi amaçlanan sistemlerdir.

Benzer şekilde; Analitik Cihazlar, Tahribatsız Muayene Test - NDT cihazları, Dijital Detektörlü Endüstriyel X-Işınlı Üniteler ve Endüstriyel Kalite Kontrol Cihazları da hassas ve teknoloji düzeyi yüksek cihazlardır.

Bu sistemlerin projelendirilmesi, yerleşim planlamalarının yapılması uzmanlık birikimi gerektirmekte, montaj, servis / bakım ve onarım hizmetleri ise eksiksiz teknik bilgi ve tecrübeye ihtiyaç göstermektedir. De-montaj, taşınma ve yeniden devreye alma süreçleri için tam ve özel donanımlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Tüm bu operasyonların sağlıklı olarak gerçekleştirilebilmesi ise ancak yeterli eğitim, bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman ekipler sayesinde mümkün olabilmektedir.

 

                                                                                                                                        

 
Haberler
Aktif Robotik Rehabi..
      İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ Topkapı Kampüsü       Uzman Fizyoterapist eşliğinde uygulamalı olarak ..
Devamı >
Kurşunlu Medikal Akı..
    Kurşunlu Medikal Akıllı Güvenlik Camı   Mahremiyetiniz ve Güvenliğiniz için      You can fi..
Devamı >
MR rehberligi ile R..
 MR rehberligi ile Robotic Prostat Biyopsisi You can find the report of a study *Which Biopsy Method Best Detects Pro..
Devamı >
Hastaya Uygulanan Ko..
  Hastaya uygulanan kontrast madde hesaplaması ;
Devamı >
Yeni nesil çok başlı..
  Yeni nesil çok başlıklı *Kablosuz Avuçiçi Probe US/Doppler*     Bu sistem ile birlikte hem abdomen de h..
Devamı >
Online
 
Hava Durumu