ANATOM S400

Al Yardımlı Hasta Konumlandırma-Yerleştirme; Al derin öğrenme algoritmasını uygulayan sky-eye görsel algı, tarama aralığının 3B merkezini akıllıca tanır ve bunu otomatik olarak iso merkeziyle hizalar.

Çok bölgeli CTA kombine görüntüleme nedir?

Tıbbi görüntüleme alanında, çok bölgeli BTA kombine görüntülemenin tanımı şu şekilde gösterilebilir: Aynı cihaza bir kez kontrast madde enjekte edilir ve birden fazla organın görüntüleri, duruma göre farklı modlarda ve farklı zamanlarda toplanır. görüntüleme tanısal standart görüntüsünü karşılayan bir tarama yöntemi elde etmek için hemodinamik özellikler. Bu klinik fonksiyon esas olarak hemodinamik ilkesine ve organlar arasındaki zaman farkına göre, farklı vücut bölümlerinden BTA görüntüleri elde etmek için kontrast madde ajanını yalnızca bir kez almaktır.

  • Yapay zeka destekli hasta pozisyon ayarı.
  • Akıllı CCGTA görüntüleme.
  • Ultra hızlı dönüş.
  • 128 kesit
  • Açıklık: 70cm çapında

Akıllı CCGTA Görüntüleme

Akıllı CCGTA, görüntü işleme algoritmalarını içerir ve bu algoritmalar, elde edilen görüntülerin daha net, ayrıntılı ve anlamlı olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sayede, kan damarları ve vasküler yapılar daha iyi görülebilir, daha doğru bir teşhis konabilir ve tedavi planları daha etkili bir şekilde oluşturulabilir. Bu teknik, özellikle damar hastalıklarının, tıkanıklıkların, anevrizmaların ve diğer vasküler sorunların tanısında kullanılır. Akıllı CCGTA'nın kullanımı, görüntüleme teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hastaların daha az radyasyona maruz kalmasını sağlamak ve daha hızlı, daha hassas sonuçlar elde etmek amacıyla sürekli olarak iyileştirilmektedir.

Yapay Zeka Destekli Hasta Pozisyon Ayarı

Al yardımlı hasta konumlandırma, bu görüntülerin daha net ve doğru olmasını sağlamak için önemlidir.